• Contactgegevens handbalvereniging D.W.S.

    Bestuur    
    Voorzitter Marcel de Kort voorzitter@hvdws.nl
    Penningmeester Ruud de Boer penningmeester@hvdws.nl
    Secretaris Petra Scheffers secretaris@hvdws.nl
    Voorzitter TC Alex de Wilt alex@oilchart.com
         
    Wedstrijdsecretaris Paulien Majoor wedstrijdsecretaris@hvdws.nl
         
    Technische commissie    
    Voorzitter Alex de Wilt alex@oilchart.nl
    Jeugd en dames senioren Diana Zandwijk dianazandwijk@gmail.com
    Jeugd en heren senioren Marjolein Luijten-van der Tas marjoleinlvdt@gmail.com
    Lid Koen van Schie koen@bitcar.com
         
    Sponsorcommissie   sponsorcommissie@hvdws.nl
    Voorzitter Gert-Jan van Berk  
    Penningmeester Marian de Kort  
    Secretaris Stefan Romijn  
    Lid  Elkan de Kraaij  
    Lid  Aad Kalkhoven  
         
    Website Marjon Hoogesteger webmaster@hvdws.nl
    Sociale media Marjon Hoogesteger en Tatum Hendriks
         
    Jeugdbestuur    
    Onder begeleiding van Michelle van der Tas en Wendy van Berk organiseren jeugdleden die in het jeugdbestuur zitten activiteiten voor DWS.
         
    Commissie Normen & Waarden    
    Korine Gilijamse   korineg@gmail.com
    Ellen de Bruin    
    Seni Harinarain    
         
    Vertrouwenscontactpersoon Bianca Jeup vcp@hvdws.nl
    Kantinedienst (indeling) Natasja Teeuw  
    Inkoop kantine Wendy van Berk  
    Scheidsrechtercontactpersoon Jacqueline de Vries  
  • Clubgegevens

    Handbalvereniging D.W.S.
    Parkweg 410
    3121 KK SCHIEDAM
    010-4706076 (kantine)

    010-4731477 (secretaris)

    info: secretaris@hvdws.nl
    Alleen bij spoed: 06-31662189

  • Veld Parkweg 410 Schiedam

  •  

  • Zaal Groenoordstraat 1 Schiedam

  •