• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Daele, Brent vanOverige stafBegeleider
    Daele, Martijn vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Daele, Martijn vanOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Nepal van denSpelend teamlid
    Boer, Sid deSpelend teamlid
    Bruin, Tim deSpelend teamlid
    Bulstra, JeroenSpelend teamlid
    Daele, Brent vanSpelend teamlid
    Hendriks, LoekaSpelend teamlid
    Hendriks, MikaSpelend teamlid
    Jonge, Jolke deSpelend teamlid
    Kok, JelleSpelend teamlid
    Neomagus, JelleSpelend teamlid
    Splunder, Daan vanSpelend teamlid
    Wolters, MarkSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer HA124210372254118142
    2Beekse Fusie Club HA124190566353612738
    3KRAS/Volendam HA12314277656669930
    4DWS HA12314276696393030
    5Feyenoord Handbal HA1241329661653828
    6IMTO Benelux/Hellas HA12111195205041623
    7RED-RAG/Tachos HA12110295345043022
    8Dynamico HA1219210584632-4820
    9HV Quintus HA1239014502565-6318
    10B&B Healthcare/WHC-Hercules HA1248214610630-2018
    11Herpertz Bevo HC HA1237115625696-7115
    12Handbal Utrecht HA1243219603768-1658
    13Oliveo HA1233020578702-1246