• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, ArnoTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafBegeleider
    Marengo, RichardOverige stafAIS-contactpersoon
    Marengo, RichardOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Bruin, Tim deSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Hendriks, MikaSpelend teamlid
    Hoogenberg, BorisSpelend teamlid
    Jansen, QuincentSpelend teamlid
    Jonge, Jolke deSpelend teamlid
    Kok, JelleSpelend teamlid
    Oorschot, Hidde vanSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer HA125250097256340950
    2RED-RAG/Tachos HA126230384759924846
    3Herpertz Bevo HC HA125200580064715340
    4KRAS/Volendam HA12615298567758132
    5B&B Healthcare/WHC-Hercules HA126142108097783130
    6Houten HA12414197106436729
    7Olympia'89/DOS'80 HA12611114631706-7523
    8DWS HA1269017640806-16618
    9DUC/DFS Arnhem-UDI 1896 HA1257315619736-11717
    10E&O/DOS/HVC/SVBO HA1268117680814-13417
    11Twente/Olympia Hgl./Borhave HA1257216560630-7016
    12IMTO Benelux/Hellas HA1257216585678-9316
    13Feyenoord Handbal HA1267118671787-11615
    14KEMBIT-LIONS HA1252320569787-2187