• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Pim deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Marengo, RichardOverige stafTeammanager
    Marengo, RichardOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Oorschot, Hidde vanSpelend teamlid
    Schot, NickSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid
    Teeuw, TomaszSpelend teamlid
    Verberk, ZinoSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 dec. 12:40D.W.S. HA1 (h) - Green Park Aalsmeer HA1 (h)Groenoordhal
    22 dec. 19:00ARBO Rotterdam Handbal HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)Albeda College
    5 jan. 20:00RED-RAG/Tachos HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)De Slagen
    12 jan. 20:25D.W.S. HA1 (h) - Udi 1896 HA1 (h)Groenoordhal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 dec.Hellas HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)27 - 23
  • Poulestanden D.W.S. HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1B&B Healthcare/WHC-Hercules HA113120152232120124
    2Green Park Aalsmeer HA113120147229517724
    3Hellas HA113111141225715523
    4D.W.S. HA11291238728410319
    5ARBO Rotterdam Handbal HA1129033152902518
    6Houten HA1127232762304616
    7RED-RAG/Tachos HA1138053733106316
    8Herpertz Bevo HC HA1136073443341012
    9Udi 1896 HA113418326382-569
    10Olympia'89/DOS'80 HA112318271360-897
    11KRAS/Volendam HA113319331362-317
    12HV Quintus HA1122010250373-1234
    13DFS Arnhem HA1133010266367-1014
    14Vlug en Lenig HA1121110234412-1783
    15EHC HA1120012205407-2020