• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Pim deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Marengo, RichardOverige stafTeammanager
    Marengo, RichardOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Oorschot, Hidde vanSpelend teamlid
    Schot, NickSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid
    Teeuw, TomaszSpelend teamlid
    Verberk, ZinoSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 mei. 13:00Green Park Aalsmeer HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)Bloemhof
    18 mei. 19:00D.W.S. HA1 (h) - ARBO Rotterdam Handbal HA1 (h)Groenoordhal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 apr.D.W.S. HA1 (h) - Hellas HA1 (h)24 - 22
  • Poulestanden D.W.S. HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park Aalsmeer HA125220385957228744
    2Hellas HA126201579853626241
    3B&B Healthcare/WHC-Hercules HA124191488062026039
    4D.W.S. HA124173474857217637
    5RED-RAG/Tachos HA124171669354115235
    6Houten HA12416355965257135
    7ARBO Rotterdam Handbal HA12411211610655-4524
    8Herpertz Bevo HC HA124102126395944522
    9Olympia'89/DOS'80 HA1258314612714-10219
    10KRAS/Volendam HA1247314639671-3217
    11Udi 1896 HA1246117587747-16013
    12DFS Arnhem HA1245118512679-1679
    13Vlug en Lenig HA1252122501828-3275
    14EHC HA1250025466886-4200