• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Pim deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Marengo, RichardOverige stafTeammanager
    Marengo, RichardOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Oorschot, Hidde vanSpelend teamlid
    Schot, NickSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid
    Teeuw, TomaszSpelend teamlid
    Verberk, ZinoSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 13:00EHC HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)EHC-European Sports Dome
    3 mrt. 14:30D.W.S. HA1 (h) - Udi 1896 HA1 (h)Groenoordhal
    16 mrt. 19:00KRAS/Volendam HA1 (h) - D.W.S. HA1 (h)Opperdam
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.D.W.S. HA1 (h) - Herpertz Bevo HC HA1 (h)24 - 24
  • Poulestanden D.W.S. HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park Aalsmeer HA119180166542923636
    2B&B Healthcare/WHC-Hercules HA118160268844324532
    3Hellas HA119151359238820431
    4Houten HA11912254654095626
    5RED-RAG/Tachos HA118121552740412325
    6D.W.S. HA118113455244810425
    7ARBO Rotterdam Handbal HA1181017472465721
    8Herpertz Bevo HC HA1207211506513-716
    9KRAS/Volendam HA1206212522557-3514
    10Olympia'89/DOS'80 HA1206212456563-10714
    11Udi 1896 HA1176110446508-6213
    12DFS Arnhem HA1184014378510-1326
    13Vlug en Lenig HA1201118395681-2863
    14EHC HA1200020362708-3460