• HA1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, Pim deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Marengo, RichardOverige stafTeammanager
    Marengo, RichardOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Oorschot, Hidde vanSpelend teamlid
    Schot, NickSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid
    Teeuw, TomaszSpelend teamlid
    Verberk, ZinoSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HA1 (3215 Heren A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Park/Handbal Aalsmeer HA126230388559628946
    2B&B Healthcare/WHC-Hercules HA126211496768228543
    3Hellas HA126201579853626241
    4DWS HA126183580262218039
    5Houten HA12618356555797639
    6RED-RAG/Tachos HA126171875361114235
    7Herpertz Bevo HC HA126122127076476026
    8ARBO/Rotterdam Handbal HA12611213661713-5224
    9Olympia'89/DOS'80 HA1269314652738-8621
    10KRAS/Volendam HA1268315702721-1919
    11Udi 1896 HA1267118647815-16815
    12DFS Arnhem HA1265120555745-1909
    13Vlug en Lenig HA1262123518861-3435
    14EHC HA1260026490926-4360