• DA1 zaal

  • DWS DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Lois van denSpelend teamlid
    Bosgieter, GwenSpelend teamlid
    Damme, JoyceSpelend teamlid
    Hoonhout, NancySpelend teamlid
    Jeremic, AshleySpelend teamlid
    Kuiters, GinaSpelend teamlid
    Lazarevic, DajanaSpelend teamlid
    Schot, DaphneSpelend teamlid
    Trouborst, LizSpelend teamlid
    Vliet, Demi vanSpelend teamlid
    Weber, ZoƫSpelend teamlid
    Windhorst, MeikeSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, TatumOverige stafBegeleider
    Jansson, JoanOverige stafTeammanager
    Tas, Michelle van derOverige stafTeammanager
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS DA1 ( Topklasse TK-West-2 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DA2#18180063732431336
    2WPK/Westlandia DA218120651440810624
    3Ventura DA11812064624035924
    4VENECO/VELO DA11810084414251620
    5E.H.V. DA1187011402463-6114
    6Oliveo DA1182115334513-1795
    7DWS DA1181116324578-2543