• DA1 zaal

  • DWS DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Lois van denSpelend teamlid
    Hoonhout, NancySpelend teamlid
    Kalkhoven, RoosSpelend teamlid
    Kuiters, GinaSpelend teamlid
    Lazarevic, DajanaSpelend teamlid
    Monster, KiraSpelend teamlid
    Schot, DaphneSpelend teamlid
    Vliet, Demi vanSpelend teamlid
    Weber, ZoƫSpelend teamlid
    Wilt, Joy deSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, TatumTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Jansson, JoanOverige stafTeammanager
    Tas, Michelle van derOverige stafBegeleider
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.DWS DA1 (d) - Schipluiden DA1 (d)18 - 27
  • Poulestanden DWS DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ventura DA1139133162833319
    2DIOS DA1139043082713718
    3Schipluiden DA1118032602065416
    4WPK/Westlandia DA212705237234314
    5Twist DA214518216245-2911
    6EHC DA18404168148208
    7Hillegom DA112408228242-148
    8DWS DA1131012247351-1042