• DA1 zaal

  • DWS DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Lois van denSpelend teamlid
    Bosgieter, GwenSpelend teamlid
    Damme, JoyceSpelend teamlid
    Harinarain, RoosSpelend teamlid
    Trouborst, LizSpelend teamlid
    Vliet, Demi vanSpelend teamlid
    Voorwald, Britt JannySpelend teamlid
    Vries, Stacey deSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Defize, MoniekTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kalkhoven, RoosTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.VENECO/VELO DA1 (d) - DWS DA1 (d)33 - 29
  • Poulestanden DWS DA1 ( Ronde 1 Ronde 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVOS DS111003516192
    2DWS DA111003922172
    3KDO DS11100100102
    4AHC '31 DS11100292272
    5Verburch DS21100332852
    6DIOS DS11100191542
    7Savosa DS21100221932
    8ODIS DS11100212102
    9Savosa DS11001212100
    10Vires et Celeritas DS110011922-30
    11B&B Healthcare/Hercules DS110011519-40
    12TOGB DS110012833-50
    13Saturnus Leiden DS110012229-70
    14Stompwijk'92 DS11001010-100
    15De Treffers DS110012239-170
    16VENECO/VELO DS410011635-190

    Poulestanden DWS DA1 ( Kwartfinale Kwartfinale )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODIS DS111002412122
    2DIOS DS111003221112
    3Savosa DS21100322752
    4KDO DS11100292812
    5AHC '31 DS110012829-10
    6DWS DA110012732-50
    7Verburch DS210012132-110
    8HVOS DS110011224-120

    Poulestanden DWS DA1 ( Topklasse TK-West-2 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WPK/Westlandia DA118151247833314531
    2H.M.C. Raamsdonksveer DA118150354436218230
    3TOGB DA117141250336813529
    4VENECO/VELO DA11814044664016528
    5Havas DA1187110426451-2515
    6United Breda DA1186111406528-12213
    7DWS DA1185211437515-7812
    8Leidsche Rijn DA1175012328366-3810
    9Hellas DA1183114339449-1107
    10Houten DA1181116292446-1543