• DA1 zaal

  • DWS DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 14:15Oliveo DA1 (d) - DWS DA1 (d)Het Nest sporthal
    19 feb. 17:00WKP/Westlandia DA1 (d) - DWS DA1 (d)De Pijl
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Lois van denSpelend teamlid
    Damme, JoyceSpelend teamlid
    Hoonhout, NancySpelend teamlid
    Jeremic, AshleySpelend teamlid
    Kuiters, GinaSpelend teamlid
    Lazarevic, DajanaSpelend teamlid
    Majoor, JoëlleSpelend teamlid
    Schot, DaphneSpelend teamlid
    Trouborst, LizSpelend teamlid
    Vliet, Demi vanSpelend teamlid
    Weber, ZoëSpelend teamlid
    Windhorst, MeikeSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, TatumOverige stafBegeleider
    Jansson, JoanOverige stafTeammanager
    Tas, Michelle van derOverige stafTeammanager
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.HV Quintus DA2 (d) - DWS DA1 (d)49 - 15
    28 jan.DWS DA1 (d) - E.H.V. DA1 (d)20 - 26
  • Poulestanden DWS DA1 ( Topklasse TK-West-2 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DA211110039118720422
    2WKP/Westlandia DA1129033432598418
    3Ventura DA1127053082753314
    4VENECO/VELO DA1127052922731914
    5E.H.V. DA112507253291-3810
    6Oliveo DA1111010204317-1132
    7DWS DA1121011205394-1892