• DA1 zaal

  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berk, Lisa vanSpelend teamlid
    Geene, Joella vanSpelend teamlid
    Wilt, Zoe deSpelend teamlid
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grandazzi, NicoleTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Grandazzi, NicoleOverige stafAIS-contactpersoon
    Zandwijk, DianaOverige stafTeammanager
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS DA1 (3205 Dames A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Commandeur/VVW DA120170354038215834
    2HV Quintus DA220160460543017532
    3OTTO Work Force/VOC DA220160458241416832
    4Fortissimo DA12014155024129029
    5DIOS DA12011094933979622
    6D.S.O. DA12011094504262422
    7NEA DA1207112400429-2915
    8Hellas DA1205213379461-8212
    9DWS DA1204016362539-1778
    10VENECO/VELO DA2204016347543-1968
    11Green Park Aalsmeer DA1203017312539-2276