• DC1 zaal

  • DWS DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berk, Lisa vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kalkhoven, RoosOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amen, KayleySpelend teamlid
    Bruin, Myrthe deSpelend teamlid
    Knoops, PamSpelend teamlid
    Mettes, CorineSpelend teamlid
    Roelofs, LizSpelend teamlid
    Rohde, SophieSpelend teamlid
    Windhorst, BenteSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemini (Z) DC113120137123114024
    2WHC (Den Haag) DC11312013382419724
    3Verburch DC21490535225010218
    4DIOS DC2137062512371414
    5VENECO/VELO DC414617249296-4713
    6Hercules DC213319199256-577
    7TOGB DC2143011235353-1186
    8DWS DC1120012199330-1310