• DC1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kalkhoven, MaxTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Damme, JoyceSpelend teamlid
    Dorré, ValerieSpelend teamlid
    Eijk, Iris vanSpelend teamlid
    Voorwald, Britt JannySpelend teamlid
    Vries, Stacey deSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.DWS DC1 (d) - HVOS DC1 (d)
  • Poulestanden DWS DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster DC112120027914213724
    2Ventura DC11290330818312518
    3DWS DC1117132662066015
    4Helius DC1127142432142915
    5Savosa DC111308187266-796
    6Conventus DC111308159243-846
    7HVOS DC1121011134271-1372
    8Indus'67 DC150054091-510