• DS1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schenk, IngridOverige stafTeammanager
    Zandwijk, DianaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Zandwijk, DianaOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Kort, Angela deSpelend teamlid
    Monster, DemiSpelend teamlid
    Noord, Chani vanSpelend teamlid
    Profijt, RosySpelend teamlid
    Simson, FelizSpelend teamlid
    Teeuw, QuintySpelend teamlid
    Tettero, DeniseSpelend teamlid
    Trouborst, LindsaySpelend teamlid
    Zandwijk, SylviaSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 14:10Vires et Celeritas DS1 (d) - D.W.S. DS1 (d)De Mammoet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Gemini (Z) DS2 (d) - D.W.S. DS1 (d)22 - 25
    16 mrt.D.W.S. DS1 (d) - Atomium'61 DS1 (d)14 - 19
  • Poulestanden D.W.S. DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Atomium'61 DS117142146335810530
    2VENECO VELO DS21712234293329726
    3Ventura DS21712234133229126
    4D.W.S. DS11710164113714021
    5ROAC DS11710163633303321
    6Verburch DS217917396406-1019
    7Gemini (Z) DS2175012329385-5610
    8HVOS DS1174013326388-628
    9B&B Healthcare/Hercules DS 2172114357460-1035
    10Vires et Celeritas DS1172015305440-1354