• DS1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schenk, IngridOverige stafTeammanager
    Zandwijk, DianaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Zandwijk, DianaOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Kort, Angela deSpelend teamlid
    Monster, DemiSpelend teamlid
    Noord, Chani vanSpelend teamlid
    Profijt, RosySpelend teamlid
    Simson, FelizSpelend teamlid
    Teeuw, QuintySpelend teamlid
    Tettero, DeniseSpelend teamlid
    Trouborst, LindsaySpelend teamlid
    Zandwijk, SylviaSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Atomium'61 DS118142248238010230
    2VENECO/VELO DS218132345135110028
    3Ventura DS21812244343498526
    4ROAC DS11811163813463523
    5DWS DS11810174353963921
    6Verburch DS2181017423427-421
    7Gemini (Z) DS2185013345403-5810
    8HVOS DS1185013351412-6110
    9Vires et Celeritas DS1183015330464-1346
    10B&B Healthcare/Hercules DS 2182115381485-1045