• DS1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schenk, IngridOverige stafTeammanager
    Zandwijk, DianaOverige stafAIS-contactpersoon
    Zandwijk, DianaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Been, Anna deSpelend teamlid
    Driessche, Cheyenne van denSpelend teamlid
    Hendriks, DaphneSpelend teamlid
    Monster, DemiSpelend teamlid
    Profijt, RosySpelend teamlid
    Tettero, DeniseSpelend teamlid
    Wilt, Zoe deSpelend teamlid
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.Feyenoord Handbal DS1 (d) - DWS DS1 (d)
    29 mrt.HVOS DS1 (d) - DWS DS1 (d)
  • Poulestanden DWS DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVOS DS11614023822859728
    2DWS DS11612043953276824
    3VENECO/VELO DS2159243612976420
    4Ventura DS21610063643253920
    5WHC (Den Haag) DS117728297292516
    6HV Quintus DS3167183613421915
    7Verburch DS215618336345-913
    8ROAC DS1166010324345-2112
    9Feyenoord Handbal DS1155010319334-1510
    10Gemini (Z) DS2160016244491-2470