• DS2 zaal

  • DWS DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoogesteger-Rodenburg, MarjonTechnische staf
    Zandwijk, SylviaOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    De Freitas Neves de Costa, IaraSpelend teamlid
    Gijzen, DominiqueSpelend teamlid
    Hoogesteger-Rodenburg, MarjonSpelend teamlid
    Kort, Angela deSpelend teamlid
    Kuiters, GinaSpelend teamlid
    Monster, DemiSpelend teamlid
    Schot, DaphneSpelend teamlid
    Simson, FelizSpelend teamlid
    Teeuw, QuintySpelend teamlid
    Tessel, Amber vanSpelend teamlid
    Weber, ZoƫSpelend teamlid
    Wilt, Zoe deSpelend teamlid
    Wouters, JessicaSpelend teamlid
    Zandwijk, SylviaSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS DS2 ( Poule ZW-ZH DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS DS318150343032110930
    2WHC (Den Haag) DS21813234643907428
    3Verburch DS21813144693769327
    4DWS DS21812244914098226
    5ODIS DS21810083993396020
    6Hellas DS218819494493117
    7RKDES DS318738375388-1317
    8Atomium'61 DS2184113345410-659
    9EHC DS2183015265417-1526
    10HV Quintus DS4180018336525-1890