• HB1 zaal

  • DWS HB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijden, Rick van derOverige stafTeammanager
    Kalkhoven, MaxTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Marengo, ClydeOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Lauca op tenSpelend teamlid
    Hollander, Riley denSpelend teamlid
    Koendjbiharie, RaoulSpelend teamlid
    Kooij, Thijs van derSpelend teamlid
    Kraaij, Sam deSpelend teamlid
    Sluis, Pepe van derSpelend teamlid
    Weber, FinnSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HB1 ( Topklasse LTK HB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DFS Arnhem HB11513114263349227
    2Twist-Unitas HB159154233794419
    3LHV HB115726403396716
    4Havas HB19504269260910
    5Atomium-Feyenoord HB14509348381-3310
    6Internos HB18125208224-164
    7DWS HB1142012332435-1034