• HB1 zaal

  • DWS HB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, MikaOverige stafTeammanager
    Kalkhoven, MaxTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berk, Jesse vanSpelend teamlid
    Cinkir, LucaSpelend teamlid
    Hartog, Jarle denSpelend teamlid
    Koster, Maddox deSpelend teamlid
    Marengo, ClydeSpelend teamlid
    Wildeboer, RyanSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HB1 (3320 Heren B-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Treffers HB11613125134417227
    2EHC HB11511133772908723
    3Hellas HB11410133202744621
    4ETC HB112100241421719720
    5HV Quintus HB212435319342-2311
    6Oliveo HB213238265335-707
    7HVOS HB1132110214329-1155
    8HVV'70 HB111128225281-564
    9DWS HB1161213371509-1384