• HS1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hendriks, RuudOverige stafAIS-contactpersoon
    Hendriks, RuudOverige stafBegeleider
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdSpelend teamlid
    Haasteren, Jeroen vanSpelend teamlid
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Houtzager, BrianSpelend teamlid
    Legerstee, TimoSpelend teamlid
    Rydl, PavolSpelend teamlid
    Schie, Koen vanSpelend teamlid
    Splunder, Thijs vanSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTKlaverblad/Oliveo HS1 (h) - DWS HS1 (h)Het Nest
    25 apr. AFGELASTHVV'70 HS1 (h) - DWS HS1 (h)Vliethorst
    2 mei. AFGELASTDWS HS1 (h) - DIOS HS1 (h)Groenoordhal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mrt.DWS HS1 (h) - HVV'70 HS1 (h)
    29 mrt.DIOS HS1 (h) - DWS HS1 (h)
  • Poulestanden DWS HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Herpertz Bevo HC HS226230389272816446
    2Green Park/Handbal Aalsmeer HS326183584471313139
    3Vrone/Berdos HS12617278758057036
    4GHV HS12616288067119534
    5NHC HS12615110776775131
    6EHC HS126142107557223330
    7Feyenoord Handbal HS126124108047891528
    8Wematrans/Quintus HS22612212679681-226
    9DIOS HS12610214720714622
    10HVV'70 HS1259412663670-720
    11Klaverblad/Oliveo HS1268117761853-9217
    12DWS HS1266218730811-8114
    13Yourlease/HV Eemland HS1255119676795-11911
    14Def-Fire/Aristos HS1263023677891-2144

    Poulestanden DWS HS1 (3040 Heren Senioren Nacompetitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS HS100000000
    2DWS HS100000000
    3HVV'70 HS100000000
    4Klaverblad/Oliveo HS100000000