• HS2 zaal

  • DWS HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Au, RenaldoSpelend teamlid
    Ehlert, RickSpelend teamlid
    Groen, WesselSpelend teamlid
    Haasteren, Jeroen vanSpelend teamlid
    Hartog, Johan denSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Hendriks, RuudSpelend teamlid
    Kraaij, Elkan deSpelend teamlid
    Marcus, JoeySpelend teamlid
    Marengo, RichardSpelend teamlid
    Nieuwland, MarcelSpelend teamlid
    Stanic, MarkoSpelend teamlid
    Vermeer, DaanSpelend teamlid
    Vette, Koos deSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HS2 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen HS11916214984019734
    2Gemini (Z) HS12013255104149628
    3Drechtsteden HS12013255404736728
    4DWS HS21913065544906426
    5HMS/Achilles HS12013075014544726
    6HCLB HS1201019503541-3821
    7Foreholte HS1186210493498-514
    8Hercules HS2196013469528-5912
    9Celeritas HS1195014372424-5210
    10Twist HS1203215436536-1008
    11Dongen HS1182115451568-1175