• HS2 zaal

  • DWS HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kalkhoven, MaxTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafTeammanager
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Tim deSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Hendriks, MikaSpelend teamlid
    Jonge, Jolke deSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Kok, JelleSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mrt. 12:15DWS HS2 (h) - Saturnus Leiden HS1 (h)Groenoordhal
    2 apr. 11:00DWS HS2 (h) - Twist HS1 (h)Groenoordhal
    16 apr. 13:00Oliveo HS2 (h) - DWS HS2 (h)Het Nest sporthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mrt.DWS HS2 (h) - Drechtsteden HS1 (h)34 - 34
    19 mrt.Roda'71 HS1 (h) - DWS HS2 (h)25 - 23
  • Poulestanden DWS HS2 ( Hoofdklasse HK HS-C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Feyenoord Handbal HS21914145725007229
    2WPK/Westlandia HS11914145534728129
    3Gemini (Z) HS11913154913929927
    4Saturnus Leiden HS11911175314805123
    5DIOS HS11911084534193422
    6Drechtsteden HS1199375174991821
    7Groene Ster HS2199194994821719
    8Roda'71 HS119919444459-1519
    9Hercules HS2197111478516-3815
    10Twist HS1197111459510-5115
    11DWS HS2194114527596-699
    12Oliveo HS2190019354553-1990