• HS2 zaal

  • DWS HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kalkhoven, MaxTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafTeammanager
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafBegeleider
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruin, Tim deSpelend teamlid
    Hartog, Tycho Jesse denSpelend teamlid
    Hendriks, MikaSpelend teamlid
    Jonge, Jolke deSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Kok, JelleSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 14:00DIOS HS1 (h) - DWS HS2 (h)Ballonhal
    12 feb. 10:45DWS HS2 (h) - WPK/Westlandia HS1 (h)Groenoordhal
    18 feb. 20:50Gemini (Z) HS1 (h) - DWS HS2 (h)Oosterpoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 jan.Groene Ster HS2 (h) - DWS HS2 (h)34 - 31
    29 jan.DWS HS2 (h) - Hercules HS2 (h)39 - 26
  • Poulestanden DWS HS2 ( Hoofdklasse HK HS-C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Feyenoord Handbal HS21411034303656522
    2WPK/Westlandia HS11410134003406021
    3Gemini (Z) HS1149143462965019
    4Drechtsteden HS1148153823443817
    5Saturnus Leiden HS1148153893543517
    6DIOS HS1147073313161514
    7Roda'71 HS114707324333-914
    8Groene Ster HS2136163423321013
    9Twist HS113517324354-3011
    10Hercules HS214509341383-4210
    11DWS HS2144010402442-408
    12Oliveo HS2140014261413-1520