• HS3 zaal

  • DWS HS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hartog, Johan denOverige stafTeammanager
    Kraaij, Elkan deTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ehlert, RickSpelend teamlid
    Gommel, EtienneSpelend teamlid
    Groen, WesselSpelend teamlid
    Haasteren, Jeroen vanSpelend teamlid
    Hartog, Johan denSpelend teamlid
    Kraaij, Elkan deSpelend teamlid
    Marcus, JoeySpelend teamlid
    Marengo, RichardSpelend teamlid
    Nieuwland, MarcelSpelend teamlid
    Noordzij, DaanSpelend teamlid
    Rydl, DavidSpelend teamlid
    Schie, Koen vanSpelend teamlid
    Skouteris, PanosSpelend teamlid
    Vette, Koos deSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DWS HS3 ( Poule ZW-ZH HS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWS HS317160159332227132
    2WHC (Den Haag) HS21814044724353728
    3Feyenoord Handbal HS31812064493866324
    4Gemini (Z) HS2189184444212319
    5Heerle HS218828441455-1418
    6Vires et Celeritas HS118828451489-3818
    7Rijnstreek HS1186111433509-7613
    8Indus'67 HS1175210350447-9712
    9De Treffers HS1185013425475-5010
    10Hercules HS5182016421540-1194