• HS1 zaal

  • DWS HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosgieter, NatalieTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Luijten-v.d.Tas, MarjoleinOverige stafAIS-contactpersoon
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hamerslag, JelleSpelend teamlid
    Kalkhoven, MaxSpelend teamlid
    Schie, Koen vanSpelend teamlid
    Sebrechts, WillemSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 20:30DWS HS1 (h) - PSV Handbal HS1 (h)Groenoordhal
    24 mei. 20:30DWS HS1 (h) - Klaverblad/Oliveo HS1 (h)Groenoordhal
    4 jun. 20:00Apollo HS1 (h) - DWS HS1 (h)De Landing
    9 jun. 20:30Berdos HS1 (h) - DWS HS1 (h)Europahal, de
    18 jun. 19:30Klaverblad/Oliveo HS1 (h) - DWS HS1 (h)Het Nest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.DWS HS1 (h) - Apollo HS1 (h)28 - 24
    12 mei.PSV Handbal HS1 (h) - DWS HS1 (h)28 - 30
    14 mei.Aristos (A) HS1 (h) - DWS HS1 (h)26 - 28
  • Poulestanden DWS HS1 (3020 Heren Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berdos HS125221285567717845
    2HV Quintus HS22417256585986036
    3PSV Handbal HS12616377196576235
    4Houten HS22514387557233231
    5DWS HS125131117437083527
    6Klaverblad/Oliveo HS123121107046812325
    7IMTO Benelux/Hellas HS22412111642650-825
    8Ha-STU HS12511212642667-2524
    9Green Park/Handbal Aalsmeer HS323103107126991323
    10handbalshop.nl/Witte Ster HS12010285665561022
    11De Lange Natuursteen/Unitas HS12310211601592922
    12Apollo HS12310211705720-1522
    13Beekse Fusie Club HS2228212590618-2818
    14Aristos (A) HS1266119643722-7913
    15Simons/ HV Artemis '15 HS1245118573651-7811
    16Yourlease/Eemland HS1241122551740-1893